Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

EK İNŞAAT

 • Projelendirme Süreci

  Projelendirme Süreci

  Proje yönetim konularından bahsederken PMI’ın hazırladığı proje yönetim fonksiyonları sıklıkla ele alınır. Bu 9 fonksiyon alanı aynı zamanda proje

  DETAY
 • Kat Karşılığı ve Taahhüt

  Kat Karşılığı ve Taahhüt

  Sizin İnşaat'ın faaliyet alanın hizmet yelpazesi; Enerji Üretimi için Kapsamlı EPC taahhütleri ve Endüstriyel Projeler

  DETAY
 • Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

  Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

  Gayrimenkul yatırım ortaklıklarının en temel amacı gayrimenkul sektörüne kurumsal sermaye girişini sağlayarak nitelikli ve büyük projelerin gerçekleşmesini sağlamaktır.

  DETAY
 • Betonarme Yapılar

  Betonarme Yapılar

  Betonarme yapılar dayanıklılık ve sağlamlık gibi özelliklere sahip olan kolonlar, döşemeler, kirişler; burulma, çekme ve basınç gibi çeşitli işlemlere maruz kalır.

  DETAY
 • Çelik Konstrüksiyon Yapılar

  Çelik Konstrüksiyon Yapılar

  Deprem bölgeleri ile kentleşmenin yoğun olduğu yerlerdeki binalarda kullanılan çelik konstrüksiyon sizlere güvenli alanlar sağlar. Spor tesisleri, fabrika, depo, atölye gibi her türlü binalarda rahatlıkla uygulanabilir.

  DETAY
 • Alt Yapı Üst Yapı

  Alt Yapı Üst Yapı

  Taahhüt ettiği tüm inşaat altyapı işlerini yüksek teknik standartlarda yapıp teslim ederek haklı bir başarıyı kazanmış olan Akova inşaat, her geçen gün bitirdiği yeni projelerle piyasada güven tazelemektedir.

  DETAY
 • Projelendirme ve Mimarlık

  Projelendirme ve Mimarlık

  Mimari Proje, yönetmelik ve standartlara uygun olarak mekanik, statik ve elektrik ekipleriyle ve gerekirse alanında uzman danışmanlarla çalışılarak avan projeden uygulama ve detay çizimlerine kadar yönetilen ve müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlayan kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan bir süreçtir.

  DETAY